Płock, ul. Św. Wojciecha 1A/43

Kontakt

mgr Michał Gąsiorowski

Telefonicznie: 504 437 804

Email: gasiorowski@post.com

Adres: ul. Świętego Wojciecha 1A / 43, 09-410 Płock
(po uprzednim umówieniu się)

O mnie

Moje kwalifikacje

Studia licencjackie na kierunku: filologia niemiecka w PWSZ w Płocku.
Studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, kierunek: Niemcoznawstwo.
Specjalistyczne studium podyplomowe dla tłumaczy w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie.

Doświadczenie

Pracowałem już z wieloma firmami, głównie przedstawicielstwami firm zagranicznych w Polsce. Pomagałem w organizacji działalności w naszym kraju, począwszy od czynności formalnych i rejestracyjnych po wprowadzenie w specyfikę polskiego rynku. Poznałem również wielokrotnie warunki pracy w Niemczech będąc tam na szkoleniach i praktykach.
Współpracowałem również z firmami polskimi, których profil działalności zakłada kontakty handlowe z zagranicą i uczestniczyłem w tych procesach.
Prowadziłem również setki rozmów handlowych, czynnie obsługiwałem imprezy wystawowe i targowe. Brałem udział w wielu szkoleniach m.in z zakresu komunikacji interpersonalnej np. Instytut Metod Edukacji Impuls & Tracy Collage International Warszawa we współpracy ze światowym koncernem doradczo – szkoleniowym Brian Tracy International Association, światowym liderem w produkcji, badaniu i rozwoju systemów treningowych dla potrzeb edukacji zawodowej oraz doskonalenia osobowości człowieka, oraz praktyczne szkolenia techniczne w zakładach produkcyjnych w Niemczech. Sam także prowadziłem szkolenia np. handlowe dla sprzedawców w największych sieciach dilerskich marek samochodowych takich jak m.in: Volvo, Toyota, Lexus.
Zajmowałem się też tłumaczeniami szkoleń z zakresu BHP dla polskich pracowników za granicą. Cyklicznie obsługuję językowo audyty certyfikacyjne prowadzone przez TÜV Niemcy w polskich firmach.